Co zobaczymy na Nowej Edycji 2021

spawn na serwerze minecraft survival lakemc
5

Nowa Edycja zbliża się wielkimi krokami. Pozostało zaledwie kilkanaście dni do otwarcia nowej historii. Jedno jest pewne – ta edycja będzie wyjątkowa. Serwer Minecraft Survival LakeMc, to miejsce tworzone przez Graczy dla Graczy. Od kilku tygodniu w dzień, dzień pracujemy, wymyślamy oraz doskonalimy różne rozwiązania, których z pewnością nie zabraknie.

Czego można się spodziewać?

Wiemy na pewno, że ta edycja będzie trwała dłużej niż obecna. Z racji tego kładziemy duży nacisk na to, by na serwerze nie wiało nudą, by było co robić. Dlatego chcemy wprowadzić kilka systemów, o których dowiecie się poniżej.

  1. Na serwerze zostaną udoskonalone gildie. System Gildii zostanie poprawiony i zmieniony na lepszy. Dodaliśmy questy gildyjne, które wraz z załogą będziecie mogli wykonywać. Jedno jest pewne – nie będzie nudno 🙂 Będą proste, jak i trudne do wykonania questy 😀 Oczywiście za wszystkie wykonane questy będą nagrody.
  2. Dzienne wyzwania – będzie możliwość wykonywania codziennych misji na serwerze, za które oczywiście Gracze będą nagradzani.
  3. Skarbiec gildyjny – chyba większość z Was wie, o co chodzi. Po prostu wspólna skrzynia z itemami.
  4. Co pół godziny na losowych kordach będą spawniły się enderchesty, w których są losowe rzeczy dla graczy. Oczywiście te chesty po otworzeniu i zamknięciu będą znikały.
  5. Wojny Gildii również będą 😉
  6. Zostaną wprowadzone propozycje, które zgłaszaliście na Discordzie.
  7. Nowy SPAWN, Parkour, Labirynt – po prostu będzie Nowy Klimat Gry 😀
  8. Dodatkowe rozmiary działek
  9. Nowy ItemShop
  10. Więcej konkursów

 

To nie wszystko. To tylko kilka podpunktów z wielu. Chcemy, abyście sami mogli odkrywać nowości, będąc już na Serwerze LakeMc.

Przed startem Nowej Edycji dodamy temat z planem edycji na kilka dni/tygodni, abyście mogli być na bieżąco z eventami i innymi wydarzeniami. Wyczekujcie, bo zdecydowanie warto. Zapraszamy do obserwowania naszego FanPage’a gdzie można zgarnąć ciekawe nagrody na start edycji 😀