Serwer Minecraft Skyblock – co to za tryb? Czy warto go wybrać?

19.10.2022

skyblock spawn na Lakemc

Serwer Skyblock to jeden z najpopularniejszych trybów survivalowych. Chodzi o to, że możesz tworzyć i rozszerzać swój własny świat w nieskończoność przy użyciu jedynie minimalnych materiałów. Pierwotnie został stworzony przez Noobcrew, weterana Minecrafta.

Zaczynasz na małej wyspie unoszącej się w środku pustki z kilkoma przedmiotami i pojedynczym drzewem i musisz nauczyć się mądrze używać i chronić swoje materiały, ponieważ każdy z nich ma strategiczne zastosowanie (na przykład wiadra lawy ) i znać podstawy Minecrafta w celu wykonywania wyzwań i rozbudowy. To normalne, że popełnianie błędów początkujących, czasami wymaga wielu ponownych uruchomień. 

Na początku rzeczy zaczynają być nużące, ponieważ musisz zrobić generator bruku, wydobyć dużo bruku, aby powiększyć swoją wyspę, zrobić sobie farmę na żywność, a później zwierzęta, zbudować mob grindera, a nawet udać się do netheru zdobądź więcej zasobów!

Istnieje niezliczona ilość map Skyblock, które można znaleźć na różnych stronach społeczności Minecraft. Możesz także grać online, wybierając serwer wieloosobowy Skyblock. Skyblock jest powszechnie znany jako najpopularniejsza mapa i tryb gry, jaki kiedykolwiek stworzono w Minecrafcie, a jednocześnie jest bardzo popularny od prawie dekady, z rozgrywką i samouczkami od niemal każdego YouTubera, w tym MrBeast, PewDiePie, CaptainSparklez i innych. Skyblock został stworzony przez użytkownika Noobcrew.

 

SkyBlock w dzisiaj

Wraz z rozwojem gry serwery Minecraft stają się coraz bardziej popularne. Osoby szukające miejsca, w którym mogą bawić się ze znajomymi lub przypadkowymi osobami w internecie. Co może być fajniejszego niż granie w swoją ulubioną grę z ludźmi, prawda?

Niektórzy ludzie uwielbiają bawić się w świecie przetrwania na większej przestrzeni, gdzie mogą budować własne mega konstrukcje lub kopać przez wiele dni. Niektórzy po prostu uwielbiają prostotę i wybierają serwery Skyblock.

Jeśli chodzi o poziom serwera, Skyblock w Minecraft jest znacznie bardziej uzależniający niż wcześniej!

Ale Skyblock na poziomie serwera ma wiele funkcji i wtyczek dodanych do gry, które sprawiają, że masz nieskończone cele i zadania. Przede wszystkim istnieje coś, co nazywa się „poziomem wyspy”, który jest poziomem twojej wyspy. Poziom wyspy jest obliczany na podstawie wielkości twojej wyspy i wartości bloków, których używasz do jej budowy. Przykładowy spis udogodnień można znaleźć na pod tym linkiem https://lakemc.pl/server/serwer-minecraft-skyblock/

 

Podsumowanie

Skyblock przeszedł długą drogę i stale się rozwija, za każdym razem, gdy grasz sam lub z przyjaciółmi, warto spróbować! Uwierz nam, jeśli masz wolny dzień, przygotuj sobie filiżankę kawy lub innego ulubionego trunku, posłuchaj muzyki i zrelaksuj się podczas rozbijania bruku!