Serwer Minecraft Survival – co nowego na nowej edycji?

27.06.2021

arena pvp lakemc

Witajcie Drodzy Gracze!

Z tej strony Administracja LakeMc.pl. Nareszcie nastał ten wielki dzień, w którym to możemy wszyscy wspólnie spotkać się na naszym cudownym survivalu. Nie przespane noce, ciężka praca, determinacja, cierpliwość, doświadczenie spowodowało, że stworzyliśmy w pełni dopracowany serwer dostosowany pod Gracza. Oczywiście ta droga miała w sobie kilka niebezpiecznych zakrętów, mimo wszystko poradziliśmy sobie i to dzięki Wam. Bez Was by tego nie było, dzięki Wam mamy energie i motywacje, aby tworzyć tak cudowne rzeczy, z których wszyscy mogą korzystać. Każdy z nas chce korzystać ze sprawnego serwera minecraft, dlatego czytaj dalej aby dowiedzieć się co dodaliśmy i zmieniliśmy.

Co zostało zmienione na nowej edycji, a co zostało dodane?

Serwer Minecraft za darmo? Oczywiście to się nie zmieniło i dalej tak pozostanie i nigdy tego nie zmienimy, ponieważ gra na naszych serwerach zawsze będzie za darmo. Po wejściu na serwer można zauważyć w pierwszej kolejności piękny nowy spawn w stylu średniowiecznym, który został stworzony przez naszych doświadczonych budowniczych. Spawn został wyposażony  w parkour oraz Arenę PvP, która została troszkę poprawiona. Oprócz zmiany wyglądu areny została dodana opcja taka, iż po zabiciu Gracz nie traci itemów, dzięki czemu możemy toczyć długie bitwy bez konsekwencji oraz szkolić swoje umiejętności bitewne, które jednak są bardzo potrzebne na Survivalu. Na spawnie nie brakuje pomocnych villagerów, komnaty sławy, rynku czy nawet budynku ze skrzyniami, które kryją w sobie co nie co 😉

Dodaliśmy autorski system zadań. Nazwaliśmy go „Dzienne wyzwania”. Tak, codziennie możecie wykonywać zadania, za które są nagrody. Aby je wykonywać należy wpisać komendę „/zadania”. Dodatkowo jeśli będziecie je wykonywać regularnie to po 7dniach i 14 dniach otrzymacie BONUS. NPC znajduje się na spawnie. /spawn

Zaopatrzyliśmy się w lepsze zabezpieczenia. Teraz antybot działa o wiele lepiej dzięki czemu każdy z Was może czuć się u nas bezpiecznie,  a przede wszystkim wiele osób zazna spokój. Dodatkowo jeśli się pojawi jakiś bot cziter to można go zgłosić po przez /zglos. Dodatkowo posiadamy świetny hosting serwerów minecraft, który dba nie tylko o dostarczanie serwera ale również o jakość dostarczanych usług i zabezpieczenia.

Z racji tego, iż chcemy aby ta edycja nie trwała miesiąc a kilka, to dodaliśmy opcję płatnego endu. Ciekawa opcja nie droga, a motywuje gracza do tego aby zarabiał pieniądze poprzez liczne prace.

Inne Serwery minecraft survival mają to do siebie, że stawiają na wiele wyszukanych autorskich pluginów i skryptów na start serwera. My postanowiliśmy nieco troszkę to zrobić od drugiej strony. Wystartowaliśmy z serwerem, który zawiera minimum potrzebne do przeprowadzenia rozgrywki, ponieważ z czasem będziemy dodawać nowe rzeczy o czym przekonacie się już niebawem. Najlepsze serwery survival, to takie, które są dostosowane pod Gracza i jego wymagania. Powinny stale się rozwijać być aktywne organizować konkursy eventy – tak właśnie będzie na naszym serwerze minecraft lakemc.pl. Będzie się działo zdecydowanie, wyczekujcie nowości bo po prostu warto.

Temat ten będzie na bieżąco edytowany, także warto go obserwować.

Na koniec zapraszamy do śledzenia naszych social mediów, tam publikujemy konkursy i nie tylko.