Serwer SkyBlock – Start Nowego Trybu – Prezentacja

31.08.2023

spawn skyblock

logo z napisem skyblock

Serwer SkyBlock – Start Nowego Trybu – Prezentacja

 

Witajcie Drodzy Gracze LakeMc.pl!

Jak już wiadomo, od jakiegoś czasu tworzymy dla Was nowy tryb jakim, to jest Skyblock. Można powiedzieć, że prace dobiegły końca, a więc możemy ogłosić, iż na dniach ogłosimy zapisy na beta-testy, a zaraz po nich datę startu samego serwera. Ten serwer jest po prostu wyjątkowy i z pewnością wyróżnia się na tle innych.

Ważne informacje

Wersja: 1.20.1 – 1.18

Data STARTU: Ogłosimy już wkrótce – koniecznie dołącz do naszego Discorda: dc.lakemc.pl

Sklep serwerowy: www.lakemc.pl/sklep

Zostaw obserwację na naszym TikToku > https://www.tiktok.com/@lakemcpl

Zasubskrybuj nasz kanał na YouTube > https://www.youtube.com/channel/UCVQiDFX-QaC7A4DlfOtcmUw

Zaobserwuj nasz FanPage > https://www.facebook.com/lakemcpl

Z góry dziękujemy. Bardzo wiele to dla nas znaczy, bo to dzięki Wam tak naprawdę istniejemy. Często małe gesty przekładają się na duże kroki ku rozwojowi. Pomóżcie nam w promowaniu serwera, a na pewno Wam się odwdzięczymy 🙂

 

Minionki Serwerowe

Minionki, które same pracują i zarabiają. Totalna nowość i coś, czego brakuje na innych serwerach. Obecnie dostępne są takie minionki jak: Górnik, Farmer, Drwal. Oczywiście to nie wszystkie. Koniecznie sprawdź będą na spawnie lub pod komendą /minions store. Jak to działa? Kupujesz miniona np. górnika, stawiasz u siebie na działce np. przy generatorze „kobla” i gotowe-minion sam zacznie kopać. Dodatkowo należy postawić skrzynkę i przypisać do „górnika”, po to, aby wykopane bloki wpadały właśnie do niej. Minonki można karmić, zmieniać skiny czy też wbijać ich poziomy.

 

Zestawy dla rang premium

Mając rangę premium, możesz codziennie odbierać swój zestaw. Ranga Gracz ma dostępne do odebrania dwa zestawy – codzienny oraz tygodniowy.

zestawy dla rang premiunSkrzynki + klucze (jest ich mnóstwo!)

Na serwerze znajduje się ponad 7 skrzyń serwerowych z różnymi itemami. Klucze do tych skrzyń są do nabycia w sklepie Skyblocka lub też podczas eventów czy innych wydarzeń serwerowych. Warto śledzić nasze social media i być na bieżąco z nowościami, jak i z tym, co się dzieje na LakeMc.

skrzynie na spawnie

Spis przydatnych komend

Został zrobiony przejrzysty spis najbardziej potrzebnych komend. Centrum pomocy znajdziesz na spawnie (/spawn), a listę komend pod komendą /help.

 

Dzienne nagrody

Dzienna nagrodę możesz odebrać na spawnie u NPC lub pod komedną /nagroda. Codziennie jesteś nagradzany za to, że grasz na naszym serwerze.

nagrody dzienne npc

Piękny spawn zbudowany przez profesjonalistów.

 

 

Co jeszcze znajdziesz na serwerze?

  • Aukcje, Sklep, Sklep tabliczkowy na wyspach
  • Dopracowana ekonomia.
  • Nowa waluta serwerowa LakeCoin (pod /drop)
  • Gry na chat.
  • Magiczny hopper działający na chunk.
  • Sellwandy oraz sellchesty.
  • Generatory drewna i kamienia.
  • Nagrody za przegrany czas.

Oczywiście to nie wszystko. Pełną ofertę znajdziesz, będąc już na serwerze. Także zapisz skopiuje IP mc.lakemc.pl i wbijaj na serwer Skyblock.