Jak pobrać skiny Minecraft?

10.08.2021

twierdza z serwera minecraft

Minecraft jest jedną z tych gier, które kojarzy praktycznie każdy, nawet te osoby, które z grami komputerowymi nie mają zbyt dużo wspólnego. Duża w tym zasługa ogromnej swobody, jaką oferuje produkcja Mojang Studios. W Minecraft możemy przemierzać gigantyczny świat swoim klockowym, unikalnym modelem, tworząc i budując różne konstrukcje, w których jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. W sprawieniu, aby nasz model był oryginalny, pomagają w dużym stopniu skiny minecraft, które możemy m.in. pobrać z odpowiedniej strony internetowej.

Czym jest Minecraft?

Minecraft jest grą, która swoją premierę miała 18 listopada 2011 roku, ale praktycznie od swojego wydania do chwili obecnej cieszy się ogromną popularnością wśród graczy na całym świecie. Minecraft to produkcja z gatunku sandbox autorstwa Mojang Studios, stawiająca przede wszystkim na nieograniczoną swobodę dla gracza i opierająca się na mechanice craftingu. Gracze mogą tworzyć w niej praktycznie wszystko: od przedmiotów i pojedynczych budynków, po prawdziwe miasta i metropolie. W grze zaimplementowany zostały również tryb Survival, który jest przeznaczony dla graczy, którzy szukają większego urozmaicenia w grze.

Jak i skąd pobrać skiny do Minecrafta?

Pobranie skinów do Minecrafta to dobra alternatywa, jeśli akurat jesteśmy zbyt leniwi na samodzielne stworzenie skina dla swojej postaci w grze. W internecie bez większego trudu jesteśmy w stanie znaleźć zrobioną wcześniej przez kogoś skórkę. Istnieją takie strony, na których są tysiące skinów stworzonych przez ludzi dla postaci z Minecrafta, które można bez problemu pobrać. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę dane hasło jak np.: „skiny minecraft” i naszym oczom powinna się ukazać cała lista stron, poświęconych skinom do Minecrafta, które możemy pobrać. Wystarczy jedynie wejść w daną stronę, wybrać interesującą nas skórkę, a następnie kliknąć opcję „Pobierz”. W taki oto sposób możemy łatwo i szybko pobrać różne skiny do Minecrafta.

W jaki sposób wgrać skórkę dla postaci w Minecraft?

Skiny minecraft możemy wgrywać na dwa sposoby. Pierwszy wygląda następująco:

– Krok 1: Na początku logujemy się na minecraft.net.

– Krok 2: Następnie klikamy zakładkę „SKÓRKA”.

– Krok 3: Odszukujemy odpowiedni dla nas model skina.

– Krok 4: Kolejnym krokiem jest przesłanie pliku .png ze skinem. Możemy to zrobić poprzez wskazanie pliku z naszego folderu i naciśnięciu przycisku „Wybierz plik” bądź poprzez upuszczenie pliku na odpowiednio wydzielone do tego miejsce.

– Krok 5: Ostatnim krokiem jest uruchomienie gry. Od tej pory możemy cieszyć się już nową skórkę, która nada naszej postaci unikalnego charakteru.

Istnieje również drugi sposób na wgranie skórki dla postaci. To stosunkowo nowa opcja, dlatego większość fanów Minecrafta może jeszcze nie zdawać sobie sprawy z jej istnienie. Jednakże jest to wygodniejszy sposób na wgranie skinu, dlatego warto go znać. Cała procedura wygląda następująco:

– Krok 1: Na początku uruchamiamy launcher Minecrafta.

– Krok 2: Następnie logujemy się do swojego konta.

– Krok 3: Wybieramy zakładkę „Skórki”.

– Krok 4: Naciskamy przycisk z ikoną plusa, który znajduje się w kółeczku i jest podpisany słowami „Nowa skórka”.

– Krok 5: Możemy opcjonalnie nazwać naszego skina.

– Krok 6: W olejnym kroku wybieramy model klasyczny bądź slim.

– Krok 7: Następnie wybieramy plik .png, który zawiera nasze skiny minecraft i klikamy przycisk „przeglądaj”.

– Krok 8: Przy użyciu przycisku „zapisz” albo „zapisz i użyj”, zapisujemy naszą skórkę.

– Krok 9: Od teraz po uruchomieniu gry możemy cieszyć się nową skórką.

Mamy nadzieje, że poradnik był pomocny. Jeśli tak, to zostaw łapkę w górę. Łapka znajduje się na górze poradnika, po lewej stronie.

Poradnik Jak Zainstalować Skiny do Minecraft